Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

" Kanał 3D w N.pl - sportowe, informacyjne, przyrodnicze,filmy ... "

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Tylko trzeba to pasmo mieć i to jeszcze przeznaczone na kilka transmisji, bo więcej kontentu nie ma. Zresztą mnie nie przekonają do oglądania w domu tv w okularach i do póki nie będzie 3D bez okularów to mnie ta technologia nie będzie interesowała. Telewizory full hd też szybko staniały, a kanałów HD jest jak na lekarstwo (w porównaniu do kanałów w sd), jak tak samo ma się rozwijać oferta 3D, to jeszcze ładnych parę lat będzie tylko kilka, dodatkowo płatnych kanałów 3D.
    To co dobre już n(ie) wróci

Komentarz

napisał(a) maciek199022 Zobacz post
      Tylko trzeba to pasmo mieć i to jeszcze przeznaczone na kilka transmisji, bo więcej kontentu nie ma. Zresztą mnie nie przekonają do oglądania w domu tv w okularach i do póki nie będzie 3D bez okularów to mnie ta technologia nie będzie interesowała. Telewizory full hd też szybko staniały, a kanałów HD jest jak na lekarstwo (w porównaniu do kanałów w sd), jak tak samo ma się rozwijać oferta 3D, to jeszcze ładnych parę lat będzie tylko kilka, dodatkowo płatnych kanałów 3D.
      Co do okularów to i ja nie jestem za lecz - http://technologie.gazeta.pl/technol..._okularow.html czyli jest coraz lepiej .

Komentarz

napisał(a) maciek199022 Zobacz post
        Technologia 3D będzie się rozwijać znacznie wolniej niż HD. Po prostu niewielu nadawców będzie nią zainteresowanych. Obecnie odgrywa rolę taką jak lizak, który ma przyciągnąć dziecko.

Komentarz

A wręcz jak plastikowy lizak, bo nawet nie da się posmakować.
          To co dobre już n(ie) wróci

Komentarz

To całe 3D lata mi obecnie jak kilo kitu u sufitu. Ale widocznie nasze platformy lubią marnować miejsce na swoich zapchanych transponderach. C+ uruchamia kanał 3D dla kilku abonentów za dodatkową opłatą, a Nka TVN HD+1 .

Komentarz

Według informacji z listu, który został zapodany tutaj na forum. Wkrótce platforma N zaproponuj m.in. usługi 3D. A więc niektórzy się ucieszą.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                A więc niektórzy się ucieszą.
                Dobrze powiedziane - niektórzy...

Komentarz

Jak do tej pory to tylko jeden się pochwalił telewizorem 3D.

Komentarz

może lepiej by było, gdyby skoncentrowali się na rozwoju oferty HD (nie tylko dołączanie nowych kanałów, ale przede wszystkim na ich jakości).

Osławione 3D widziałem w EuroDisneylandzie i w Universal Studios. IMO fajna sprawa, ale na krótką metę. Wolę oglądać "płaski" obraz, ale za to w dobrej jakości obrazu i z przestrzennym dźwiękiem.

W tej chwili nadawanie w 3D to tylko sprawa prestiżu... Payback z tego jest żaden

Komentarz

Amerykańscy naukowcy twierdzą że od 3D można dostać oczopląsu, wytrzeszcz oczny i szczękościsku.

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
                        Amerykańscy naukowcy twierdzą że od 3D można dostać oczopląsu, wytrzeszcz oczny i szczękościsku.
                        możliwe, ale wolałbym zobaczyć wyniki tych badań. Nie raz naukowcy pokazali swą ignorancję i naginanie wyników pod własne tezy.

Komentarz

ciężko to się ogląda ale myślę że to dlatego że nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni bo nastawiamy się że TV w 2D a tu nagle takie coś... ale powiem szczerzę że jeśli będzie to dopracowane to niezła z tego frajda

Komentarz

napisał(a) LukaszP Zobacz post
                            Dobrze powiedziane - niektórzy...
                            Dokładnie. I powiem Tobie że niedawno miałem możliwość obejrzenia tego osławionego 3D. Po pół godziny rzygać mi się chciało i to dosłownie. Wytrzymałem jednak cały Avatar, ale jak tak sobie obejrze próbki na YouTube to na prawdę jest bez rewelacji na tę chwilę.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                              Dokładnie. I powiem Tobie że niedawno miałem możliwość obejrzenia tego osławionego 3D.
                              No, jakbym sam siebie czytał
                              Zabawka na krótką metę (jak oglądanie kabaretu Mumio <- po dziesięciu minutach się odechciewa).

Oczywiście mecz polskiej kopanej w 3D będzie wielkim wydarzeniem i na pewno nieźle zareklamuje Cyfrę+, ale jako regularny kanał raczej nie do przejścia.
                              Ostatni raz edytowany przez _michal; 2010-04-30, 22:38.

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
                                Technologia 3D będzie się rozwijać znacznie wolniej niż HD.
                                Myślę, że wręcz odwrotnie. Pozycje w HD 3D zaczną pojawiać się znacznie szybciej niż to miało miejsce przy pojawianiu się materiałów HD przy starcie tej technologii.

Wynika to z faktu, że przeskok jaki musiała pokonać technologia pomiędzy SD a HD był znacznie większy niż wymagany przy przejściu z HD do HD 3D.

Po prostu niewielu nadawców będzie nią zainteresowanych.
                                A to czemu? Nic ich to więcej nie kosztuje od nadawania w HD. Nie ma żadnej potrzeby aby miały powstawać kanały emitujące tylko w 3D. Po prostu kanały HD będą coraz więcej pozycji emitować w 3D.

To tak, jak kiedyś było z wchodzenie telewizji kolorowej. Po prostu na zwykłych kanałach pojawiały się emisje w kolorze (pamiętam jak czekało się na nie od czwartku do czwartku). Aż w końcu coraz więcej programów będzie w 3D.

Telewizory HD 3D będą niedługo kosztować tyle co teraz telewizory 2D, a nowe telewizory 2D będą pewnie w stanie wyświetlać materiały emitowane w 3D jako materiały 2D.

Motorem napędowym wprowadzania technologii 3D nie będą zresztą nadawcy, ale producenci telewizorów, dla których jest to wyśmienita okazja do nakłonienia nakłonienia najlepszych klientów to wymiany sprzętu na nowy.

Obecnie odgrywa rolę taką jak lizak, który ma przyciągnąć dziecko.
                                I jest to bardzo silny magnes.
                                USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+