Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

" Kanał 3D w N.pl - sportowe, informacyjne, przyrodnicze,filmy ... "

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) darek Zobacz post
    Tak, tylko jak teraz kupisz bez 3D, to za rok,dwa kupisz nowy telewizor , bo będzie więcej produkcji ?
    Tak tylko jest problem jaki kupić telewizor 3D bo jest tego mnóstwo a z jakością nie najlepiej najlepsza marka to chyba SONY a polecają LG a wiadomo że wciskają KIT ja bym Poczekał na razie starczy mi Kineskopowy mam tylko 1 kanał HD o 3D nie ma co wspominać

Komentarz

• Z telewizorami przystosowanymi do technologii 3D obecnie podobnie jak jeszcze z 2 lata temu z telewizorami HD - można było je rozróżnić jako Full-HD, albo HDready.

Komentarz

• Posiadam SAMSUNG PS64D8000 i nie narzekam na jakość 2D I 3D . A jaka firma najlepsza , uważam że kalibracja w domu to podstawa dobrego odbioru .

Komentarz

• Napisał kosa skc

jedna wielka ściema.tylko tak można to określić! żenada na max'a !n show przy tym tym co teraz nam proponują na n premium to byl wypas.teraz to zwykła konwersja i to pod warunkiem ze w ustawieniach sobie zmienich na 3d,bo automatyczne ustawienie 3d nie łączy sie z tv tak jak w nshow gdzie wyświetlane były dwa obrazy!

Zgadzam się z tym w 100%
          SAMSUNG PS-64D8000 , Onkyo HT-S9405THX + DA DREAM 12 i N-ke .

Komentarz

• napisał(a) janosikjanosik Zobacz post
            Posiadam SAMSUNG PS64D8000 i nie narzekam na jakość 2D I 3D . A jaka firma najlepsza , uważam że kalibracja w domu to podstawa dobrego odbioru .
            samsung nie wiem czy jest Dobrą marką ale Monitor jest Ok telewizor chyba najlepszy to SONY

Komentarz

• napisał(a) legionista1916 Zobacz post
              Tak tylko jest problem jaki kupić telewizor 3D bo jest tego mnóstwo a z jakością nie najlepiej najlepsza marka to chyba SONY a polecają LG a wiadomo że wciskają KIT ja bym Poczekał na razie starczy mi Kineskopowy mam tylko 1 kanał HD o 3D nie ma co wspominać
              A tak na poważnie, to po świętach wszystko jest ok?.

Komentarz

• napisał(a) Leon Zobacz post
                A tak na poważnie, to po świętach wszystko jest ok?.
                Nie uważasz że Od takich pytań czy wszystko Ok jest PRIVA

Komentarz

• napisał(a) legionista1916 Zobacz post
                  Nie uważasz że Od takich pytań czy wszystko Ok jest PRIVA
                  A kim jest ta PRIVA? To jakiś odpowiednik Divy?

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+