Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

moje posty

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Ja ciężko kapuje, ale Ty chyba specjalnie nie chcesz znaleźć.

Komentarz

A ja jestem za tym, aby w Panelu Użytkownika była zakładka typu "Pokaż moje posty" -to byłby najprostszy sposób i bez kombinowania typu: "Szukanie zaawansowane, znajdź użytkownika z opcją "znajdź posty tego użytkownika" i wyświetlaniem wyników jako posty."
      Jest też opcja żeby nick po prawej stronie na górze obok "Witaj, ..." był także aktywny.
      Ostatni raz edytowany przez marfm76; 2011-12-08, 20:55.
      mediaBOX+ / PRV ADB 3740SX
      Extra+ z C+ (8) za 74,90 zł/m-c na 24 mc-e (31-01-2020)
      ASTRA+HOTBIRD

Komentarz

napisał(a) marfm76 Zobacz post
        A ja jestem za tym, aby w Panelu Użytkownika była zakładka typu "Pokaż moje posty" -to byłby najprostszy sposób i bez kombinowania typu.
        kliknij na swój nick a stanie się jasność

TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
          kliknij na swój nick a stanie się jasność
          To akurat wiem -tylko najpierw trzeba znaleźć swojego posta .... i kółko się zamyka Chciałbym żeby na tej samej zasadzie "kliknięcia" działał nick po prawej stronie na górze obok "Witaj, marfm76".
          Nie było by łatwiej?? To chyba wygodniejsze rozwiązanie -wtedy wystarczy jedno kliknięcie....
          Ostatni raz edytowany przez marfm76; 2011-12-09, 12:56.
          ASTRA+HOTBIRD

Komentarz

Ja się z tym zgadzam. Znalezienie swoich postów nie jest intuicyjne i na pewno nie jest szybkie.
            --
            Pozbyłem się nc+ w 2016 i jest mi z tym b. dobrze.

Komentarz

To akurat wiem -tylko najpierw trzeba znaleźć swojego posta .... i kółko się zamyka Chciałbym żeby na tej samej zasadzie "kliknięcia" działał nick po prawej stronie na górze obok "Witaj, marfm76".
              Nie było by łatwiej?? To chyba wygodniejsze rozwiązanie -wtedy wystarczy jedno kliknięcie....

Wystarczy na dole głównej strony forum (Aktualnie na Forum)
              znaleźć/kliknąć w swój nick

Komentarz

To nie jest rozwiązanie, bo w wątkach już nie ma możliwości kliknięcia w Aktualnie na Forum, poza tym jak nicków jest kilkadziesiąt, weź szukaj swojego...
                Koledzy wcześniej pisali o czymś innym, co również popieram. Po zalogowaniu i wejściu w swój profil, czyli Panel Użytkownika, powinna tam być informacja zobacz swoje posty i tyle. Jeden link, który dodaje się do menu po lewej stronie.
                W skrypcie dodać można a hrefem na sztywno... Takie to trudne? 15 sekund pracy...
                Kanały TVN - jakikolwiek nie włączysz w danym momencie - leci reklama. Nie wierzysz? SPRAWDŹ TERAZ!

Komentarz

To akurat wiem -tylko najpierw trzeba znaleźć swojego posta .... i kółko się zamyka ...
                  napisał(a) Therion7777 Zobacz post
                  Ja się z tym zgadzam. Znalezienie swoich postów nie jest intuicyjne i na pewno nie jest szybkie.
                  Jak będziecie pisali po 40 postów dziennie, to nie będziecie mieli problemów ze znalezieniem swoich postów.

Komentarz

To jest rozwiązanie, bierzcie przykład z tych, którzy piszą w każdym wątku, niezależnie czy mają coś do powiedzenia czy nie.

Komentarz

napisał(a) dlugilong Zobacz post
                      To nie jest rozwiązanie, bo w wątkach już nie ma możliwości kliknięcia w Aktualnie na Forum, poza tym jak nicków jest kilkadziesiąt, weź szukaj swojego...
                      To taka mała wskazówka, że Twój nick na tej liście zazwyczaj jest pierwszy. A w wątkach jest analogiczna lista "Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek".
                      JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

To nie jest rozwiązanie, bo w wątkach już nie ma możliwości kliknięcia w Aktualnie na Forum,
                        poza tym jak nicków jest kilkadziesiąt, weź szukaj swojego...
                        W każdym wątku który odwiedzasz/piszesz,masz również swój nick na dole strony
                        >>>> Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek:

Komentarz

napisał(a) Bolero Zobacz post
                          W każdym wątku który odwiedzasz/piszesz,masz również swój nick na dole strony
                          >>>> Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek:
                          Oczywiście pod warunkiem, że jest się zalogowanym, bo w przeciwnym wypadku występuje się w roli gościa i do znalezienia swojego nicka nawet lupa nie pomoże. Naprawdę nie wiem w czym tkwi problem tego Kolegi, bo znalezienie własnych postów nie jest wcale aż tak skomplikowane, jak On to próbuje nam "wmówić".
                          TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

Mam wyrobiony nawyk, że wchodzę w swój Panel użytkownika po zalogowaniu. Tam też są wszystkie narzędzia i uważam, że powinien być tam też ten odnośnik.
                            Skoro mam możliwość edytowania folderów, lub sprawdzania załączników czy też innych mniej ważnych rzeczy i są one podlinkowane, to czemu tak ważna sprawa jak moje posty miałyby się tam nie znajdować?
                            Nie piszę dużo, a tak jak słusznie zauważył Blue Voyager, spójrzmy na tych co dużo piszą ale w różnych wątkach, będą mieli siebie szukać w postach? Wątpię...
                            Kanały TVN - jakikolwiek nie włączysz w danym momencie - leci reklama. Nie wierzysz? SPRAWDŹ TERAZ!

Komentarz

Mam wyrobiony nawyk, że wchodzę w swój Panel użytkownika po zalogowaniu. Tam też są wszystkie narzędzia i uważam, że powinien być tam też ten odnośnik.
                              Skoro mam możliwość edytowania folderów, lub sprawdzania załączników czy też innych mniej ważnych rzeczy i są one podlinkowane, to czemu tak ważna sprawa jak moje posty miałyby się tam nie znajdować?
                              Nie piszę dużo, a tak jak słusznie zauważył Blue Voyager, spójrzmy na tych co dużo piszą ale w różnych wątkach, będą mieli siebie szukać w postach? Wątpię...
                              Faktycznie ważna sprawa. Nie wiesz gdzie i co pisałeś?

Komentarz

napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
                                To taka mała wskazówka, że Twój nick na tej liście zazwyczaj jest pierwszy. A w wątkach jest analogiczna lista "Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek".
                                Dzięki za info -jakoś tego nie zauważyłem -każde forum ma swoją strukturę i każde jest troszeczkę inne. To chyba jest kwestia "przyzwyczajenia" bo w 99% jest taka funkcja w "Panelu Użytkownika" ...i tylko tyle z mojej strony.
                                Może jak ktoś będzie dodawał nowe funkcje, doda też taką opcje w "Panelu ..." czym ucieszy na pewno wiele osób (w tym i mnie) -a jeśli nie, to będę korzystał ze wskazówek kolegów ;)
                                ASTRA+HOTBIRD

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+