Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pytanie

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• pytanie

mam pytanie jak nie zaplace do 13 grudnia za n to tylko odsetki dolicza i tyle?

to nie jest forum dla wróżek - zadzwoń do BOK
    ITI 2850 ST

Komentarz

napisał(a) gucio24 Zobacz post
      mam pytanie jak nie zaplace do 13 grudnia za n to tylko odsetki dolicza i tyle?
      Każdego kolejnego dnia zwłoki będzie przychodził "łysy" do Ciebie z sekatorem i ... Dalej się domyśl.

Komentarz

Nie będą nic doliczać tylko do końca miesiaca będą cię dręczyć nie dadząc ci oglądać telewizji. Ciągle jakieś okna będą ci się na ekranie telewizora otwierały jak w zepsutym windowsie, a pierwszego dnia nastepnego miesiąca odetną ci sygnał i wtedy odetchniesz.
        Oni chyba mają jakieś kłopoty finansowe i tak się szarpia o kasę.

Komentarz

napisał(a) marek55 Zobacz post
          Nie będą nic doliczać tylko do końca miesiaca będą cię dręczyć nie dadząc ci oglądać telewizji. Ciągle jakieś okna będą ci się na ekranie telewizora otwierały jak w zepsutym windowsie, a pierwszego dnia nastepnego miesiąca odetną ci sygnał i wtedy odetchniesz.
          To było w listopadzie 2009, więc z tego co piszesz, to Gucio musiał by już być w psychiatryku, po tym dręczeniu.

Komentarz

napisał(a) marek55 Zobacz post
            Młody. Na daty postów trzeba patrzeć.

Komentarz

Ja płacę z miesięcznym opóżnieniem inie mam z tym żadnych problemów ,przy terminie drugiego miesiąca dopiero wyskakje okienko,wtedy idę do banku,na drugi dzień pieniądze są zaksięgowane i okienko znika.

Komentarz

Też mam pytanko. Jestem zalogowany na forum a przeglądam inne strony "w innych kartach" następnie wracam na forum i jestem wylogowany.
                Co mam źle ustawione, czy to normalny objaw?

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
                  Też mam pytanko. Jestem zalogowany na forum a przeglądam inne strony "w innych kartach" następnie wracam na forum i jestem wylogowany.
                  Co mam źle ustawione, czy to normalny objaw?
                  kliknij "zapamiętaj mnie"

Komentarz

Oki, spróbuje, dzięki.

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+