Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tristan

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Tristan

Co się stało z Tristanem? Dawno go nie widziałem na forum, ostatnio coś napisał na początku września a teraz mamy listopad. Czyżby już nie pracował w n?

Chyba już niestety nie, wróbelki ćwierkały, że było zaplanowane jakieś oficjalne "forumowe" pożegnanie jakoś w okolicach ostatniej konferencji, ale w końcu się nie odbyło..

Komentarz

napisał(a) pat Zobacz post
      Chyba już niestety nie, wróbelki ćwierkały, że było zaplanowane jakieś oficjalne "forumowe" pożegnanie jakoś w okolicach ostatniej konferencji, ale w końcu się nie odbyło..
      Gdyby było oficjalne, to z pewnością na forum powstałby nowy wątek. Skąd w ogóle pomysł, że powodem absencji są sprawy zawodowe?

Komentarz

heh... a może Tristan poleciał za bana dla Jack'a

A tak poważniej - z całym szacunkiem dla Izoldy, obecność dwójki moderatorów na forum jest pożądana. Przede wszystkim Izolda nie jest dostępna 24h (nic dziwnego), a patrząc na niektóre wątki przydałaby się stała kontrola nad nimi. Poza tym pomoc przedstawicieli "n" na forum jest nieoceniona i fajnie, gdy była niemal o każdej porze dostępna.

Komentarz

Może Tristan jako agent Tomek wniknął na krótko w szeregi pracowników C+ lub CP???

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
            Może Tristan jako agent Tomek wniknął na krótko w szeregi pracowników C+ lub CP???
            Jakby te platformy miały forum, to można by było powiedzieć, że poszedł szerzyć tam strach
            --
            Pozbyłem się nc+ w 2016 i jest mi z tym b. dobrze.

Komentarz

napisał(a) Izolda Zobacz post
              Gdyby było oficjalne, to z pewnością na forum powstałby nowy wątek.
              No ale nie było oficjalne, a wątek mimo, że miał powstać nie powstał.

Komentarz

napisał(a) pat Zobacz post
                No ale nie było oficjalne, a wątek mimo, że miał powstać nie powstał.
                Nie ma takiego powodu, by powstał.

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+