Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dziwne klimaty panujące na forum.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dziwne klimaty panujące na forum.

Jestem autorem tego wątku:

http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=14218

który już został zablokowany i przeniesiony do usunięcia. Moje pytanie chyba jest oczywiste...dlaczego, który punkt regulaminu naruszył, jakie zasady?
    Nie ma tutaj mowy o spisku. Na stronie konkurencyjnej (laki.dvhk.pl) taka informacja się pojawiła i gdzie było by lepsze źródło żeby zweryfikować taką ewentualną błędna plotka jak nie forum "n". Ale jak widać odpowiedź jest....zdecydowana.

Dlatego uważam że dalszy udział w tym miejscu nie ma najmniejszego sensu i proszę w tym poście administratorów z racji na brak opcji w panelu użytkownika o usunięcie mojego konta i danych osobowych.

Nikt nie mówi o spisku. Temat poświęcony przewidywaniom związanym z bliskim wprowadzeniem wymiany dekoderów już na forum istnieje. Nie ma więc potrzeby, by istniało ich kilka.

Komentarz

napisał(a) kill649 Zobacz post
      Moje pytanie chyba jest oczywiste...dlaczego, który punkt regulaminu naruszył, jakie zasady?
      Oczywista też jest odpowiedź:

"§ II
      Użytkownik zobowiązany jest dbać o porządek na forum; w tym celu należy:

1. Unikać zakładania wątków dotyczących tematów wielokrotnie już omówionych i/lub kwestii uznawanych na forum za oczywiste. By tego uniknąć, należy:
      a) użyć wyszukiwarki forum. Ilość tematów na forum jest ogromna i istnieje duża szansa, że ktoś zadał już pytanie, które chcesz zadać
      b) Nowe wątki, które zostały wcześniej omówione mogą zostać przeniesione lub skasowane przez moderatora."
      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Ceny to tajemnica do ostatniej chwili.

Witam.
        napisał(a) kill649 Zobacz post
        .
        taka informacja się pojawiła i gdzie było by lepsze źródło żeby zweryfikować taką ewentualną błędna plotka jak nie forum "n". Ale jak widać odpowiedź jest....zdecydowana.
        .
        Zdecydowanie jest jak najbardziej wskazane. Właśnie forum n stałoby się doskonałym polem do rozpowszechnienia tej plotki. W warunkach dużej konkurencji na rynku informacje o cenach są utrzymywane w tajemnicy przez operatora do ostatniej chwili. Dementowanie informacji przez przedstawiciela nie wchodzi więc w rachubę. Przypuszczam, że nie jest członkiem ścisłego kierownictwa firmy, więc raczej nic nie wie. Dyskusja na temat plotki, której nie da się zweryfikować nie ma sensu.

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+