Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Optumalny zestaw do odbioru TNG

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Optumalny zestaw do odbioru TNG

W związku z ostatnimi problemami dotyczącymi złego odbioru sygnału mam pewną propozycję.Aby wyeliminować wszelkie błędy ze strony abonenta można by stworzyć optymalny zestaw do odbioru najwyższej jakości TNG.Co o tym sądzicie?

Przecież są zestawy polecane przez n.
    JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Uważasz że nie ma lepszych?

Komentarz

napisał(a) violinman Zobacz post
        Uważasz że nie ma lepszych?
        Oczywiście, że są - ale te też są dobre. Najlepiej to zamontować antenę 3 m albo jeszcze większą, ale chyba nie w tym rzecz.
        JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

W tym rzecz aby pomóc nowym jak i obecnym użytkownikom w wyborze jak najlepszego odbioru.

Komentarz

Co sądzicie o antenie triax80

Komentarz

Moim zdaniem jak najbardziej OK. Z tym, ze opieram się tylko na ocenie wyglądu.
              Trochę droga jest. Ja za swoją dałem 65 zł - no ale Triax jest wyraźnie lepsza.

Komentarz

W tym wątku nie chodzi o cenę tylko o najwyższą jakość.Klasa tej anteny high - end.Problem tylko w tym że jest ze stali nie z aluminium.

Komentarz

Antena Triax TD88 + konwerter twin Inverto Black
                  Antena Corab ASC 800 + monoblock Inverto Twin (Astra i HB)
                  abonent n nieprzerwanie od 18.11.2006

CLRA/CARBO
                  DGCB/CARBO

Komentarz

Dobrze że n nie wciska takiego kitu że do odbioru HD jest potrzebna specjalna antena z logiem HD (tak robi Polsat - ta antena jest 10 cm większa).

A ja do odbioru mam zestaw za 120 zł - sprzedawca mi polecił i jestem zadowolony do bardzo dobrze odbiera

Komentarz

Antena 10 letnia 80-85cm noname, konwertery z czasow Wizji, 7 letni przelacznik diseq, kabel 15m w jednym miejscu laczony. Nbox BSKA, TV Sharp, kabel hdmi noname za 9,99zl. Nigdy nie mialem problemow z odbiorem jakiegokolwiek kanalu. To moj optymalny zestaw, ktory zapewnia bezproblemowy odbior.

Komentarz

Która lepsza aluminiowa czy stalowa chodzi o antenę triax80, pytam dlatego bo słyszałem że antena aluminiowa przy dużym wietrze może zostać oderwana od śrub bo aluminium jest kruche
                        Ostatni raz edytowany przez mutomba; 2009-08-20, 05:53.

Komentarz

napisał(a) mutomba Zobacz post
                          Która lepsza aluminiowa czy stalowa chodzi o antenę triax80
                          Stal jest podatna bardziej na korozję.

Komentarz

Aluminiowa jest droższa i nikt Ci takiej anteny nie wyśle, bo boją się o jej łatwe uszkodzenie podczas transportu. Można brać stalową, bo te dzisiejsze są dobrze zabezpieczone przed korozją. Chyba, że ma trudne warunki pracy (np. komin = woda + sadza). Zresztą w razie korozji, to nie taki wielki wydatek, żeby wymienić antenę raz na parę lat.
                            abonent n nieprzerwanie od 18.11.2006

CLRA/CARBO
                            DGCB/CARBO

Komentarz

napisał(a) Rivam Zobacz post
                              ..................Można brać stalową, bo te dzisiejsze są dobrze zabezpieczone przed korozją...........
                              Moja stalowa wisi już od wymiany 6 lat i jeszcze nie ma ani jednej kropki rdzy.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+